Hakkımızda

2014 yılından bu yana hizmet vermekte olduğumuz güneş enerjisi sektöründe, Ulusal ve Uluslararası Standartları ve Yönetmelikleri göz önünde bulundurarak dünya çapındaki partnerlerimizin ihtiyaçlarını karşılayan tasarımlar ile mühendisliğin sınırlarını belirleyerek en efektif tasarımlar ve projeler üretmekteyiz.

Sistemleri tasarım ve uygulama aşamalarında, yatırımcılarının talepleri doğrultusunda sistemlerin tasarım parametrelerinden ödün vermeden minimum maliyetlere indirgemek ve uygulama aşamasında yaşanacak sorunları önceden öngörerek, çözümler üreten efektif sistemler tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Projelerinde, teknolojinin getirdiği tüm imkanları kullanan ve yeni teknolojiler üreterek, yatırımcılarının ihtiyaçlarını karşılayan, kaliteli hizmet ve iş sağlığı güvenliğini ön planda tutan, genç dinamik kadrosu ile yenilikçi ve sektörünün öncü firması olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Binlerce MW ile ifade edilen projelerimizin bize verdiği tecrübe ve birikim ile güneş enerjisi santrallerinde maliyeti minimuma indirerek sektörde kısa sürede vazgeçilmez firmalar arasında yer aldık.

Bugüne dek çalıştığımız tüm büyük ölçekli ve küçük ölçekli projelerde projenin başından sonuna kadar danışmanlık hizmeti ücretsiz verilmiş olup tam anlamıyla müşteri memnuniyeti sağlanmış ve hala projelerimiz devam etmektedir.