Image

Statik Projelendirme

4 GW üzerindeki statik proje deneyimimiz ile güncel yurtiçi ve uluslararası şartname ve yönetmelikleri kullanarak müşterilerimize en optimal çözümleri üretmekteyiz.

Mühendisliğin gereği olarak yüklenicisi olduğumuz tüm projelerde uygun maliyet, yüksek kalite ve hızlı çözümü bir araya getirmekteyiz.

Solar Taşıyıcı Sistem Tedariği

 2014 yılından bu yana edindiğimiz deneyimler ışığında, bilgilerimizi teknoloji ile harmanlayarak yüksek kalite ve minimum maliyet bilinci ile çalışıyoruz. Standart ürünlerin yanında proje özgü farklı çözümlerin üretimini de gerçekleştiriyoruz.

Müşteri ihtiyaçları, proje gereksinimleri ve coğrafi koşullar doğrultusunda en uygun paketleme yöntemleri ile montaj sisteminin proje sahasına zamanında ve sağlıklı olarak ulaşmasını sağlıyoruz.

Image
Image

Mekanik Montaj

Müteahitlik değil mühendislik yapmak felsefesiyle çıktığımız bu yolda, doğru tasarım ve mühendislik ancak doğru uygulama ile sonuç verir. Sahalardaki uygulamaları alanında uzman mühendislerimizle planlıyor, proje planına göre uyguluyor, her adımda kontrol sağlayarak projelendirme esasları doğrultusunda tamamlıyoruz.

Uygulama sürecini, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına bağlı, mevzuatlara uygun, etkin proje ve tedarik yönetimi yaklaşımı ile gerçekleştiriyoruz. Bu sayede projeleriniz planlandığı gibi uygulanmakta, tedarik güvencesi sağlanarak tam zamanında tamamlanmaktadır.